Noclegi Targowa Górka

Znaleziono obiektów:13

 • Targowa Górka
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Mieszkania Do Wynajęcia

  noclegi pracowniczePsary Małe(Targowa Górka: 5.8km do centrum)  

  Posiadamy 10 miejsc noclegowych w miejscowości Psary Małe oddalone o 3 km od Wrześni i ok. 6 km od nowo powstałej fabryki VW .

 2. Noclegi Pracownicze

  noclegi pracowniczePsary Małe(Targowa Górka: 5.8km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy firmy oraz pracowników do obiektu, gdzie znajdą Państwo nocleg na czas Waszego pobytu we Wrześni. Posiadamy 40 miejsc noclegowych. Parking

 3. Hostel Września

  hostelBiałężyce(Targowa Górka: 5.8km do centrum)  

  Niedrogie noclegi w dobrej lokalizacji - 300 m od Fabryki VW we Wrześni, 2 km od A2. Czysto, miło, spokojnie. Wi-fi i parking gratis.

 4. Noclegi Pracownicze

  noclegi pracowniczePsary Polskie(Targowa Górka: 7.6km do centrum)  

  Noclegi Pracownicze Września

 5. Oferta Gospodarstwa Agroturystycznego Dorota Obst - Września W naszym Gospodarstwie Agroturystycznym panuje cisza, spokój. Miła atmosfera, dogodna lokalizacja i

 6. Noclegi Pracownicze

  noclegi pracowniczeBierzglinek(Targowa Górka: 8.8km do centrum)  

  Tanie miejsca noclegowe dla pracowników

 7. Zielone Zacisze

  agroturystykaMurzynowo Kościelne(Targowa Górka: 5.1km do centrum)  

 8. Kwatery Pracownicze

  noclegi pracowniczeZasutowo(Targowa Górka: 5.3km do centrum)  

  DOSTĘPNE OD 1.12.2015 .Szybki bezkolizyjny dojazd do fabryki VW . Pokoje znajdują się w Psarach Małych (3km od Wrześni) i Zasutowie (6km od Wrześni) .

 9. Kwatery Prywatne

  noclegi pracowniczeObłaczkowo(Targowa Górka: 7.0km do centrum)  

 10. Nowe miejsca noclegowe dla pracowników. Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja - bezkolizyjny dojazd do budowy VW. TV SAT w każdym pokoju. Dostępnych 120 miejsc

 11. Kwatery Dla Pracowników

  usługi noclegoweBierzglinek(Targowa Górka: 8.9km do centrum)  

  Tanie kwatery we Wrześni ! Oferujemy wynajem kwater dla firm i osób prywatnych już od 20 zł od osoby za dobę. Dysponujemy 4 pokojami (dwa pokoje 2-osobowe oraz

 12. Noclegi pracownicze! Ok. 6 km od budowy VW (bezkolizyjny, szybki dojazd bez korków)! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia dla 6 osób TV, WIFI. Spokojna okolica.

Targowa Górka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Targowej Górce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie