Schronisko PTSM Chęciny

Schronisko w Chęcinach

5.55
Ilość ocen:3

Informacje o obiekcie

ceny po uzgodnieniu telefonicznym

Schronisko mieści się w jednej z najatrakcyjniejszych turystycznie miejscowości Gór Świętokrzyskich. Liczne rezerwaty przyrody nieożywionej, naturalne wychodnie skalne i odkrywki kamieniołomów są najlepszą rękojmią udanych lekcji geografii w terenie. Cennymi zabytkami architektury są: typowy wyżynny zamek z okresu średniowiecza; gotycki kościół parafialny z renesansową kaplicą, przyozdobioną marmurami chęcińskimi; gotycki zespół klasztorny franciszkanów; barokowe wyposażenie kościoła bernardynek, późnorenesansowa synagoga oraz renesansowa kamienica z 1570 r. ("Niemczówka") i klasycystyczny zajazd i ratusz.

Obiekt w bazie od: 2009-05-04

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie