Noclegi Szostaki

Znaleziono obiektów:2

  • Szostaki
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Biały puch, zieleń iglastych lasów, kominek w klimatycznym drewnianym domu idealny zimowy odpoczynek

    Do zaoferowania mamy 12 miejsc noclegowych w klimatycznym drewnianym domu blisko malowniczej rzeki i lasu. Posiadamy dużą altanę z grilem. Zapewniamy wyżywienie

    Zobacz ofertę

  2. Domek Sami Swoi położony jest wiosce Kulasze na Roztoczu. Idealny dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój. Domek otacza las a w pobliżu znajduje się rzeka.

    Zobacz ofertę

Szostaki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Szostakach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie