Pokoje gościnne Szonowice

Znaleziono obiektów:3

 • Szonowice
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Wilkownia

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Błażejowice(Szonowice: 4.7km do centrum)  

  Zapraszamy do naszego mini zoo, gdzie można podpatrywać nasze kozy, owieczki i króliki. Za naszą łąką rozciągają się lasy i łąki. Piękne okoliczne tereny.

  Zobacz ofertę

 2. Dworek Szonowice ( 9 km od Raciborza ) oferuje pokoje : jedno i dwu osobowe . Komfortowe warunki . Piękny ogród . Parking . Zapraszamy

  Zobacz ofertę

 3. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneRaków(Szonowice: 9.9km do centrum)  

  Oferujemy pokoje jedno i wieloosobowe. Wyżywienie we własnym zakresie bądź zamówione w naszej jadłodajni. Atrakcyjna cena, dogodna lokalizacja.

  Zobacz ofertę

Pokoje do wynajęcia Szonowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Szonowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie