• Szkotowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Stara Szkoła

  agroturystykaBrowina(Szkotowo: 7.8km do centrum)  

  Zapraszamy do przepięknej i spokojnej wsi Browina niedaleko Grunwaldu, gdzie spotykają się wszyscy , którzy cenią sobie piękno przyrody i trochę magii, zobacz!

  Zobacz ofertę

 2. Ostoja, położona na Mazurach i otoczona jeziorami, daje nieskończone możliwości aktywnego wypoczynku oraz głębokiego relaksu. To idealne miejsce na pobyt.

  Zobacz ofertę

 3. Świeżo oddany do użytku dom z drewna w malowniczej krainie Warmii i Mazur.

  Zobacz ofertę

 4. Domek Letniskowy

  dom letniskowyJadamowo(Szkotowo: 8.8km do centrum)  

  Domek letniskowy w miejscowości Jadamowo w gminie Olsztynek. Domek położony jest w atrakcyjnej turystycznie cichej i spokojnej okolicy. Znajduje się na działce

  Zobacz ofertę

 5. Domek Letniskowy

  dom letniskowyKownatki(Szkotowo: 1.9km do centrum)  

 6. Majątek Lemany

  agroturystykaJanuszkowo(Szkotowo: 3.7km do centrum)  

  Majątek Lemany to jedno z najpiękniej położonych miejsc w malowniczym zakątku Mazur Zachodnich. Zbudowany jest na wzór starej osady mazurskiej. Pruski mur...

  Zobacz ofertę

 7. Ulnowo

  agroturystykaUlnowo(Szkotowo: 9.7km do centrum)  

 8. Zajazd Europa

  usługi noclegoweLitwinki(Szkotowo: 8.0km do centrum)  

Szkotowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Szkotowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie