Noclegi Szczekociny

Znaleziono obiektów:4 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Szczekociny
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Kapral

  agroturystykaZłoty Potok(Szczekociny: 28.8km do centrum)  

  Dom znajduję się w pięknej i spokojnej miejscowości Złoty Potok. W ofercie wszystkie pokoje z łazienkami + aneksem kuchennym. Wyżywienie dla grup. Zapraszamy

  Zobacz ofertę

 2. Złota Róża

  hotelSędziszów(Szczekociny: 17.7km do centrum)  

  Zapraszamy. Hotel Złota Róża leży w samym centrum miasta Sędziszów w odległości 500m od Dworca PKP, PKS i 15km od trasy E7 Warszawa-Kraków.

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd Motel Sara świadczy usługi gastronomiczne i noclegowe. Udostępnia: parking monitorowany i zamykany na noc. Organizuje: imprezy okolicznościowe, ban...

  Zobacz ofertę

Szczekociny i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Szczekocinach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie