Noclegi Szczecin

Znaleziono obiektów:154 w tym obiektów z rezerwacją online: 21

 • Szczecin
 • i okolica

Filtruj wynik

Szczecin i okolica

Pokoje gościnne od 61 do 80 z 154 w Szczecinie

Lista obiektów noclegowych

 1. 2 pokojowe mieszkanie w przyziemiu domu jednorodzinnego (dzielnica Gumieńce). Pokój dzienny z kanapą dwuosobową, rozkładaną. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim.

  Od 100 PLN za dzień

 2. Nasze hostel stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, jednocześnie cechującym się niską ceną.
 3. Pokoje pracownicze 2/3/4/6 osobowe z TV, Wi-Fi, ogródek, gril, 8 min od centrum. Blisko linia tramwajowa 8, 10, autobus 60, 88.
 4. Apartament Turm Residence

  apartamentMierzyn(Szczecin: 6.1km do centrum)  

  Od 250 PLN za dzień

 5. Hotel Płonia

  hotelSzczecin(14.7km do centrum)  

 6. Hotel Jantar

  hotelSzczecin(5.2km do centrum)  

 7. Hotel Silver

  hotelSzczecin(5.1km do centrum)  

Szczecin i okolica

Pokoje gościnne od 61 do 80 z 154 w Szczecinie

Co warto zwiedzić w Szczecinie:

 • Co warto zobaczyć w Szczecinie

  Szczecin przez wielu nazywany jest Paryżem Wschodu. Turyści, którzy przyjadą do stolicy Pomorza Zachodniego, muszą się z tym stwierdzeniem zgodzić. Podpowiadamy, co warto zwiedzić w Szczecinie?

  Zobacz

 • Zachodniopomorski Szlak Żeglarski

  Wbrew obiegowej, dość powszechnej opinii jakoby Szczecin leżał nad morzem, aby dostać się stąd na nadbałtyckie plaże trzeba pokonać jeszcze co najmniej kilkadziesiąt kilometrów. Jednak dla...

  Zobacz

 • Dni Morza w Szczecinie

  Dni Morza są imprezą potrafiącą przyciągnąć nie tylko wilki morskie, ale zaciekawią także każdego turystę, chcącego poczuć klimat prawdziwej przygody. Wydarzenie to odbywa się w kilku polskich...

  Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet