Szczebra i okolica

  Pokoje gościnne od 1 do 15 z 15 w Szczebrze

   Obiekty z okolicznych miejscowości

  1. Dom jest położony w cichej i zielonej części Augustowa w dzielnicy Borki w odległości 100 m od lasu i 500 m od jeziora oraz 1900 m od centrum czynny cały rok.

   Od 100 /noc

  2. Wolne miejsca od 2 sierpnia. 7 minut do plaży. Zapraszamy! Tel. 696-182-283

   1. Domek /4os./, aneks kuchenny, łazienka, taras. 2. Dwa pokoje ,/2os+2os/, samodzielna łazienka, lodówka, czajnik + udostępniona kuchnia. Garaż,miejsce postój.

  3. Do dyspozycji naszych gości mamy:apartamenty 4-osobowe z aneksem kuchennym i łazienką, TV, oraz pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami. Zapraszamy

   Od 180 /noc

  4. W pełni wyposażone apartamenty oddalone 500 m od jeziora. Internet, parking, rowery.

   Brak oceny

   Zobacz ofertę
  5. Posiadamy pokoje 2 osobowe (możliwość położenia materacy w razie potrzeby) po generalnym remoncie ( ul. Raginisa) z oddzielnymi wejściami od podwórka. Każdy

  6. Zapraszam do kwatery na zielonym terenie pełnym krzewów w samym centrum Augustowa. Cisza gwarantowana.

   Od 160 /noc

   Brak oceny

   Zobacz ofertę
  7. Oferujemy Państwu: Komfortowe pokoje gościnne 2-3 osobowe z łazienkami (łóżka małżeńskie lub pojedyncze). Kuchnia, parking, duży ogród, plac zabaw, rowery.

   Od 100 /noc

  8. Zapraszamy do krainy otoczonej dziewięcioma jeziorami i rozległą Puszczą Augustowską

   Ośrodek Wypoczynkowy Agrawit jest malowniczo położony na brzegu jeziora Białego na skraju Puszczy Augustowskiej. Agrawit Posiada 70 miejsc noclegowych.

   Brak oceny

   Zobacz ofertę
  9. (sezonowy)Leśnik I w Przewięzi (k. Augustowa), nad Jeziorem Białym. Prezentowany ośrodek wypoczynkowy, to wygodne, domki letniskowe, podzielone na część,

   Od 200 /noc

  10. Obiekt nad jez. Studzieniczne, to wygodne, świeżo wybudowane apartamenty, podzielone na część wypoczynkową i sypialną, z własnym aneksem kuchennym.

   Od 255 /noc

   Brak oceny

   Zobacz ofertę

  Szczebra i okolica

  Pokoje gościnne od 1 do 15 z 15 w Szczebrze