Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Sycewice
 • i okolica

Filtruj wynik

Sycewice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Sycewicach

Lista obiektów noclegowych

 1. Zajazd Scarlett

  zajazdSycewice(0.1km do centrum)  

  Tanie noclegi, smaczna kuchnia 24/h ZAPRASZAMY

  Sycewice 8 km od Słupska
 2. Kwatera przystosowana na noclegi pracownicze. Atrakcyjne ceny do uzgodnienia. Mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, 6 spań, RTV Cyfra+, miejsce parkingowe.
 3. Zakątek Świerkowy

  dom letniskowyKrężołki(Sycewice: 7.8km do centrum)  

  Zaleta naszego obiektu - niekwestionowana cisza i spokój. W najbliższym otoczeniu obiektu znajduje się wonny las świerkowy.
 4. Ceny za wynajem zaczynają się od 20zł w zależności od długości ilości dni pobytu i ilości osób. Serdecznie zapraszamy.
 5. Golf Zajazd

  zajazdKobylnica(Sycewice: 10.0km do centrum)  

  Perfect place of ideal relaxing. Surrounding the nature, silence characteristic of the Polish village, soft colours of insides, are giving the possibility...
 6. Noclegi Pracownicze

  dom do wynajęciaKobylnica(Sycewice: 9.6km do centrum)  

  DOM z pokojami dla pracowników firm w Kobylnicy gm. Kobylnica
 7. pokoje nad morzem w miłej i uroczej okolicy
 8. Machoń Edyta-Machoniówka

  agroturystykaNosalin(Sycewice: 5.7km do centrum)  

  Cena za nocleg do uzgodnienia Zapraszamy do Nosalina małej miejscowości w gminie Postomino - Oazy ciszy i spokoju aczkolwiek pełnej rozrywek ;-) W bezpośredniej

Sycewice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Sycewicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet