Domek Letniskowy

Dom letniskowy w Augustowie

Informacje o obiekcie

Domki znajdują się na ogrodzonej działce letniskowej która ma zamykaną na kłódkę bramę wjazdową i dwie zamykane bramki - od ulicy i od jeziora. Razem w dwóch domkach są 4 łóżka 2-osobowe i 3 łóżka 1-osobowe co daje możliwość noclegu nawet dla 11 osób. W dużym domku na dole jest salonik z miejscem do spania dla dwóch osób, aneks kuchenny ze sprzętem AGD, część jadalna, i niewielka łazienka. Na górze domku są dwa pokoiki ze spaniem dla 5 osób. Bramką nad jezioro przechodzi się na drugą część działki która łączy się bezpośrednio z jeziorem i z której wchodzi się do drugiego mniejszego domku. Całość obu części działki z domkami i wyposażeniem -(rower wodny, łódka, rowery drogowe) jest do dyspozycji wyłącznie naszych gości co zapewnia pełną prywatność i własny dostęp do jeziora. Zwierzaki akceptujemy na odpowiedzialność ich właścicieli. Szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie.

Obiekt w bazie od: 2015-05-04

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet