Kwatera prywatna Świnna Poręba

Znaleziono obiektów:3

 • Świnna Poręba
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. U Halinki

  kwatera prywatnaTomice(Świnna Poręba: 8.3km do centrum)  

 2. Miejscowość znajdująca się w Beskidzie Małym, 7 km od Wadowic- miasta rodzinnego Jana Pawła ii. Przez miejscowość przepływa rzeka Skawa tworząc bardzo

  Zobacz ofertę

 3. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaMucharz(Świnna Poręba: 3.4km do centrum)  

Kwatery prywatne Świnna Poręba i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 3 z 3 w Świnnej Porębie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie