Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Świętne

Znaleziono obiektów:4

 • Świętne
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. „Świerkowa Aleja” zaprasza oferując całoroczny wypoczynek dla wszystkich bez względu na orientację seksualną i religię - rodzin z dziećmi, GRUP, par i singli.

  Zobacz ofertę

 2. "Miłosny Zakątek"

  agroturystykaOstrowo(Świętne: 9.5km do centrum)  

  Dom całoroczny w pełni wyposażony, idealny dla wypadów rodzinnych. Położony w spokojnej okolicy.

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo położone w malowniczej miejscowości przy lesie. Gospodarze przygotowali pięć pokoi dwa pokoje 3-osobowe oraz trzy pokoje 2-osobowe, zaplecze

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Świętne i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Świętnem

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie