Agroturystyka Święta Lipka

Znaleziono obiektów:4

 • Święta Lipka
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Haric Pokoje Do Wynajęcia

  agroturystykaStaniewo(Święta Lipka: 1.7km do centrum)  

  Gospodarstwo nasze położone jest w bardzo cichej i spokojnej miejscowości Staniewo nad jeziorem Dejnowo - do Św. Lipki mamy tylko "parę kroków". Powierzchnia

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka "U Ani"

  agroturystykaWorpławki(Święta Lipka: 7.2km do centrum)  

  Chcieliby Państwo spędzić czas w ciszy i spokoju na wsi, na łonie natury, z dala od miejskich blokowisk? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do naszego gospo...

  Zobacz ofertę

 3. Zabytkowa chata z pokojami i karczmą, czynne cały rok. Berta zaprasza!

  Zobacz ofertę

 4. Zapraszamy do "Lipkowa"! Święta Lipka - malowniczo położona miejscowość na historycznym pograniczu Warmii i Mazur. Jezioro Dejnowa oraz piękne lasy nadają Św.

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Święta Lipka i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Świętej Lipce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie