Noclegi Świdwin

Znaleziono obiektów:11

 • Świdwin
 • i okolica

Filtruj wynik

Świdwin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Świdwinie

Lista obiektów noclegowych

 1. wesela, imprezy okolicznościowe, jezioro, jazda konna, chrzciny, wypoczynek, domki letniskowe, hotel

  Od 35 PLN za dzień

 2. Jest to obiekt położony przy drodze nr 20 w Drawsku Pomorskim. Oferujemy pokoje jedno, dwu i trzy osobowe, wyposażone w tv, internet bezprzewodowy, węzeł sanit.

  Od 60 PLN za dzień

 3. Realizując marzenia stworzyliśmy ekologiczne gospodarstwo rolne i konsekwentnie dążymy do stworzenia domu z przeszłości z klimatem starego dworu. Zapraszamy!

  Od 70 PLN za dzień

 4. Tanie noclegi dla grup i osób prywatna - samodzielne mieszkanie: Pokoje z tv, dwie łazienki z natryskami, kuchnia w pełni wyposażona.

  Od 25 PLN za dzień

 5. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneSłonowice(Świdwin: 8.2km do centrum)  

  Od 40 PLN za dzień

 6. Agroturystyka

  agroturystykaNiemierzyno(Świdwin: 4.5km do centrum)  

  Na naszych klientów czekają 3 pokoje dwu i trzy i cztero osobowe, wszystkie o wysokim standardzie (łazienka, tv, TV sat). Na miejscu znajduje się parking dla

  Od 25 PLN za dzień

Świdwin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Świdwinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet