Noclegi Świdnik

Znaleziono obiektów:10

 • Świdnik
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy do Nadrybia. Przytulne pokoje wyposażone są w mini aneks kuchenny, łazienkę i osobne wejście. Na naszych gości czekają darmowe leżaki i rowery.

  Zobacz ofertę

 2. Jeżeli szukają Państwo wspaniałego miejsca do wypoczynku i wyciszenia się, ta oferta jest dla Was. Nie znajdą państwo ciekawszego i kolorowszego miejsca w

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd Sas

  zajazdTurka(Świdnik: 7.6km do centrum)  

  Oferujemy Państwu noclegi w komfortowych pokojach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, klimatyzację, internet, TV.

  Zobacz ofertę

 4. Posiadamy do wynajmu sale szkoleniową: • 10-12 osób w ustawieniu w podkowę • 14-16 osób w ustawieniu szkolnym Sala w pełni wyposażona: • rzutnik + laptop •

  Zobacz ofertę

 5. Dwór Choiny

  hotelKazimierzówka(Świdnik: 2.9km do centrum)  

  Hotel*** Dwór Choiny w Kazimierzówce koło Świdnika. 10 km od centrum Lublina. Port Lotniczy Lublin. 13 pokoi o wysokim standardzie. Bezpłatny parking.

  Zobacz ofertę

 6. Hotel & Bar 24h

  hotelWierzchowiska Drugie(Świdnik: 4.6km do centrum)  

 7. Motel Pinus

  motelŁuszczów Pierwszy(Świdnik: 9.1km do centrum)  

Świdnik i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Świdniku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie