Lista obiektów noclegowych

  1. Dwór Choiny

    hotelKazimierzówka(Świdnik: 2.9km do centrum)  

    Hotel*** Dwór Choiny w Kazimierzówce koło Świdnika. 10 km od centrum Lublina. Port Lotniczy Lublin. 13 pokoi o wysokim standardzie. Bezpłatny parking.

    Zobacz ofertę

  2. Hotel & Bar 24h

    hotelWierzchowiska Drugie(Świdnik: 4.6km do centrum)  

Hotele Świdnik i okolica

Hotel od 1 do 2 z 2 w Świdniku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie