Hotel Świdnica

Znaleziono obiektów:7

 • Świdnica
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. 1.14/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Oferta skierowana dla firm budowlanych, inwestycyjnych, przedstawicielskich i klientów indywidualnych

 2. Kontakt 606937290, 748574928, korzystne ceny, parking w cenie, internet wi-fi, miejsce na grill.

  Miejsca w pokojach 3, 4 osobowych do wynajęcia w przystępnej cenie, wyposażona kuchnia, pralka, salka wypoczynkowa, parking przed posesją, WiFi, ogród.

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Sportowy

  hotelŚwidnica(1.0km do centrum)  

  7.79/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Hotel Sportowy znajduje sie w bardzo spokojnej części Swidnicy, w pobliżu obiektów sportowych miejskiego osrodka sportu. Odległść do centrum to zaledwie kilka

 2. "Piast-Roman"

  hotelŚwidnica(0.2km do centrum)  

  8.43/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Hotel "Piast-Roman" położony jest w Świdnicy, mieście bogatym w zabytki pochodzące z różnych okresów jego istnienia. Jednak nie tylko samo miasto może być

 3. Hotel Esperanto

  hotelŚwidnica(1.5km do centrum)  

  9.64/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Zapraszamy do kompleksu restauracyjno-hotelowego w Świdnicy. Obiekt posiada klimatyzowaną salę mogącą pomieścić od 80 do 250 osób, przytulną restaurację oraz

 4. Hotel red baron w Świdnicy to doskonałe miejsce na ekskluzywny odpoczynek w podróży, ale także oryginalne miejsce na dłuższy pobyt rekreacyjny z rodziną.

 5. Hotel Fado

  hotelŚwidnica(0.2km do centrum)  

  Hotel Fado jest rodzinnym hotelem mieszczącym się w samym sercu Świdnicy. W hotelu znajduję się 25 pokoi w tym 4 apartamenty. W naszej restauracji "Bacalhau"

 6. Zajazd Pod Wierzbą położony w zaciszu Świdnicy. W okolicy dużo zieleni. Restauracja przy hotelu czynna codziennie do 23.00.

 7. Park

  hotelŚwidnica(0.7km do centrum)  

Hotele Świdnica i okolica

Hotel od 1 do 7 z 7 w Świdnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie