Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Dom Wypoczynkowy "Lizaki"

Dom do wynajęcia w Lizakach

Lizaki , 83-406 Wąglikowice,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Komfortowy dom wypoczynkowy położony w lesie w okolicach Kościerzyny na malowniczej polanie. Na działce o pow. 1200 m² zanjduje się staw. Dom jest murowany i piętrowy z wkładem kominkowym i dwiema sypialniami na piętrze. Na parterze znajduje się salon, łazienka i kuchnia z pełnym wyposażeniem. W okolicy są liczne jeziora, teren otoczony jest lasem z możliwością pieszych i rowerowych wycieczek.

Sypialnie
Jedna sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami i wyjściem na balkon. Druga sypialnia z podwójnym dużym łóżkiem i dodatkowym spaniem z boku.

Kuchnia i salon
Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, zmywarkę, kuchenkę gazowo-elektryczną 4-palnikową z piekarnikiem, i pełnym kompletem garnków i zastawy stołowej.
W salonie znajduje się telewizor wraz z zestawem satelitarnym i wideo oraz komeinek Jotul'a ogrzewający cały domek. Łazienka zapewnia ciepłą wodę, prysznic i możliwość skorzystania z pralki automatycznej.

Wynajem domku - min. 7 dni dla max. 6 osób.

Obiekt w bazie od: 2016-04-26

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna), Sala kominkowa
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet