• Suraż
 • i okolica

Filtruj wynik

Suraż i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Surażu

Lista obiektów noclegowych

 1. Leśny Dwór

  agroturystykaUhowo(Suraż: 5.3km do centrum)  

  Od 13 PLN za dzień

 2. Noclegi U Heleny

  agroturystykaDoktorce(Suraż: 9.7km do centrum)  

  Noclegi u Heleny mieszczą się w miejscowości Doktorce. Położone nad rzeka Narew. W okolicy znajdują się następujące atrakcje: park linowy oddalony o 1 km, sz...

  Od 30 PLN za dzień

 3. Pole Biwakowe

  kempingSuraż(0.6km do centrum)  

Suraż i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Surażu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet