• Suraż
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Leśny Dwór

  agroturystykaUhowo(Suraż: 5.3km do centrum)  

 2. Serdecznie zapraszamy do Centrum Turystyki Aktywnej „Bajdarka” w Surażu. Malownicze położenie naszego stylowego ośrodka bezpośrednio nad brzegiem Narwi, pośr...

  Zobacz ofertę

 3. Kwatera położona w cichym, sielskim, spokojnym miasteczku pobliżu rzeki Narew. atrakcje: na terenie posesji muzealne zbiory gospodarza, wiatrak, wozy konne.

  Zobacz ofertę

 4. Pole Biwakowe

  kempingSuraż(0.6km do centrum)  

  (sezonowe)

  Zobacz ofertę

 5. Noclegi U Heleny

  agroturystykaDoktorce(Suraż: 9.7km do centrum)  

  Noclegi u Heleny mieszczą się w miejscowości Doktorce. Położone nad rzeka Narew. W okolicy znajdują się następujące atrakcje: park linowy oddalony o 1 km, sz...

  Zobacz ofertę

 6. Stajnia Tradycja

  agroturystykaUhowo(Suraż: 6.2km do centrum)  

 7. (sezonowa)

  Zobacz ofertę

 8. Kemping

  kempingUhowo(Suraż: 6.2km do centrum)  

Suraż i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Surażu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie