Pokoje gościnne Suchorzów

Znaleziono obiektów:2

  • Suchorzów
  • i okolica
  • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Komfortowe Pokoje Gościnne w centrum przepięknej miejscowości położonej nad Wisłą, Baranów Sandomierski. W odległości 200 metrów, znajduje się Zamek, zwany
  2. Agroturystyka Nad Wisłą

    pokoje gościnneLipnik(Suchorzów: 6.9km do centrum)  

    Nasze Gospodarstwo agroturystyczne i ekologiczne znajduje się we wsi Lipnik w południowo-wschodniej części województwa świętokrzyskiego w gminie Osiek.

Pokoje do wynajęcia Suchorzów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Suchorzowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet