Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Kwatera prywatna Sucha Dolina

Znaleziono obiektów:2

 • Sucha Dolina
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Willa Hanka

  willa(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Jaworki(Sucha Dolina: 7.8km do centrum)  

  Nasza Willa została otwarta na początku 2012 roku. Jest to obiekt nowy, dysponujący dużymi i przestronnymi pokojami 2 oraz 3 osobowymi z łazienką oraz balkonem.

  Zobacz ofertę

 2. Kwatery prywatne "Jaśka" to komfortowy dom jednorodzinny. Położony na wysokości 710 m . na północnym zboczu Eliaszówki, a właściwie u jej stóp stanowi wymarzone

  Zobacz ofertę

Kwatery prywatne Sucha Dolina i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Suchej Dolinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie