Noclegi Strzegom

Znaleziono obiektów:4

 • Strzegom
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Kraina Wygasłych Wulkanów - zamki, wędrówki, tajemnice. Wyjątkowe miejsce na wakacje, spotkania.

  Chata Morgana to ponad stuletni dom w Kaczawach, idealna baza dla aktywnych, z sielskim klimatem i świetną kuchnią. W odległości spaceru 3 średniowieczne zamki.

  Zobacz ofertę

 2. Tanie noclegi dla wszystkich - Strzegom

  Zobacz ofertę

 3. Granit

  usługi noclegoweStrzegom(0.1km do centrum)  

  Hotel granit znajduje się w Strzegomiu, w samym centrum miasta. Na przeciw hotelu znajduje się parking strzeżony 24 h. Obsługa zapewnia miłą i ciepłą atmosferę.

  Zobacz ofertę

 4. Stragona

  hotelStrzegom(1.0km do centrum)  

  Hotel położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie kompleksu sportowego. Organizujemy pobyty indywidualne oraz grup zorganizowanych.

  Zobacz ofertę

Strzegom i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Strzegomiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie