Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pensjonat Strzebowiska

Znaleziono obiektów:3

  • Strzebowiska
  • i okolica
  • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Pensjonaty Strzebowiska i okolica

Pensjonat od 1 do 3 z 3 w Strzebowiskach

Lista obiektów noclegowych

  1. Gościniec Horb - wyjątkowe miejsce dla osób, które poszukują absolutnego spokoju i przepięknych, zapierających dech w piersiach widoków.

    Od 45 PLN za dzień

  2. Dom Gościnny Borsuczyna oferuje pobyt w pokojach 1, 2 oraz 3 osobowych z łazienkami. Pokoje zlokalizowane są w trzech segmentach z osobnymi wejściami z zewnątrz

    Od 56 PLN za dzień

Pensjonaty Strzebowiska i okolica

Pensjonat od 1 do 3 z 3 w Strzebowiskach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet