Noclegi Strzebiń

Znaleziono obiektów:8

 • Strzebiń
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje "Daniel"

  hostelStrzebiń(0.4km do centrum)  

  Oferujemy tanie pokoje dla firm i pracowników. Hostel położony w centrum miejscowości. Oferujemy również Pokoje Premium, każdy pokój posiada własną łazienkę.
 2. Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Wynajem domków letniskowych nad jeziorem. Organizacja przyjęć okolicznościowych dla 120 osób z możliwością noclegów.
 3. Hostel 57

  noclegi pracowniczeKalety(Strzebiń: 5.9km do centrum)  

  Oferujemy pokoje dla pracowników.
 4. Restauracja Hotelik Za Miastem

  hotelPiasek(Strzebiń: 4.7km do centrum)  

  Położona na uboczu, w sielskiej atmosferze nasza restauracja I hotel posiadają ogródek letni , boisko do siatkówki i chatkę piwną. U nas znajda Państwo smaczne,
 5. Zielona Dolina

  ośrodek wczasowyKoszęcin(Strzebiń: 3.8km do centrum)  

  Ośrodek wypoczynkowy AKP-Zielona Dolina (dawny Ośrodek Huty Kościuszko) to kompleks dwudziestu pięciu domków 3, 4 i 6-cio osobowych w Koszęcinie (woj Śląskie).
 6. Zajazd U Rzepki

  zajazdKalety(Strzebiń: 8.6km do centrum)  

  Zajazd zlokalizowany jest nad dwoma czystymi i obfitującymi w ryby zbiornikami wodnymi na rzece Mała Panwe. Piaszczyste plaże i kąpieliska gwarantują wypoczynek

Strzebiń i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Strzebiniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet