Noclegi Strzebiń

Znaleziono obiektów:8

 • Strzebiń
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zajazd U Rzepki

  zajazdKalety(Strzebiń: 8.6km do centrum)  

  Zajazd zlokalizowany jest nad dwoma czystymi i obfitującymi w ryby zbiornikami wodnymi na rzece Mała Panwe. Piaszczyste plaże i kąpieliska gwarantują wypoczynek

  Zobacz ofertę

 2. Zapraszamy do położonego pod lasem wśród łąk gospodarstwa agroturystycznego zajmującego się hodowlą konika polskiego. Cisza, spokój oraz coś dla aktywnych.

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Wynajem domków letniskowych nad samym jeziorem. Organizacja przyjęć okolicznościowych dla 120 osób z możliwością noclegów.

  Zobacz ofertę

 4. Hostel 57

  noclegi pracowniczeKalety(Strzebiń: 5.9km do centrum)  

  Oferujemy pokoje dla pracowników.

  Zobacz ofertę

 5. Borowik

  ośrodek wypoczynkowyKoszęcin(Strzebiń: 3.8km do centrum)  

 6. Restauracja Hotelik Za Miastem

  hotelPiasek(Strzebiń: 4.7km do centrum)  

  Położona na uboczu, w sielskiej atmosferze nasza restauracja I hotel posiadają ogródek letni , boisko do siatkówki i chatkę piwną. U nas znajda Państwo smaczne,

  Zobacz ofertę

 7. Zielona Dolina

  ośrodek wczasowyKoszęcin(Strzebiń: 3.8km do centrum)  

  Ośrodek wypoczynkowy AKP-Zielona Dolina (dawny Ośrodek Huty Kościuszko) to kompleks dwudziestu pięciu domków 3, 4 i 6-cio osobowych w Koszęcinie (woj Śląskie).

  Zobacz ofertę

 8. GOSiR

  ośrodek wypoczynkowyKoszęcin(Strzebiń: 4.7km do centrum)  

Strzebiń i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Strzebiniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie