Obiekty promowane w najbliższej okolicy
  • Stryków
  • i okolica
  • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery prywatne Stryków i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Strykowie

Obiekty promowane

  1. Duży dom na kwatery pracownicze do wynajęcia. Na każdej kondygnacji znajduje się łazienka oraz cztery pokoje mieszkalne (Pokoje 2, 3, 4 osobowe), 2 kuchnie .

    Od 20 PLN za dzień

Lista obiektów noclegowych

  1. Tanie kwatery do wynajęcia w Strykowie/k.Łódź

    Od 20 PLN za dzień

Kwatery prywatne Stryków i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Strykowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet