Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Strużnica

Znaleziono obiektów:10 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Strużnica
 • i okolica

Filtruj wynik

Strużnica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Strużnicy

Lista obiektów noclegowych

 1. Piaskowy Koń - Domki

  dom do wynajęciaMniszków(Strużnica: 5.1km do centrum)  

  "Piaskowy Koń" znajduje się w samym centrum gór Rudaw Janowickich, które przyklejone są do Karkonoszy. Na terenie Natury 2000 i Parku Krajobrazowego.
 2. Pod Zielonym Dachem

  dom do wynajęciaRędziny(Strużnica: 5.3km do centrum)  

  Wynajmę cały dom dla max 8-11 osób, Nocleg, Sudety, Kamienna góra Karpacz
 3. Studio Gościnne "Antek"

  pokoje gościnneCzarnów(Strużnica: 5.0km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do przytulnego studia dla 2 osób, w uroczej wsi, o układzie rozproszonym, Czarnów, na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego.
 4. Dom gościnny w spokojnym miejscu położonym we wsi Mniszków - Rudawy Janowickie. Wszystkie pokoje z łazienkami. Własna hodowla ptaków domowych - pyszne jajka :)
 5. Obiekt Skalne Uroczysko to piękny, 10-osobowy dom położony na rozległej, wspaniale położonej działce z basenem.
 6. Sudecka Chatka

  pokoje gościnneGruszków(Strużnica: 2.1km do centrum)  

  Siedem kilometrów od Karpacza, z dala od miejskiego, turystycznego zgiełku w Rudawach Janowickich (Sudety Zachodnie), znajduje się malownicza i wciąż nieodkryta
 7. "Chatka Pod Karpaczem"

  agroturystykaGruszków(Strużnica: 2.0km do centrum)  

  Zapraszamy do przepięknej, górskiej miejscowości nieopodal Karpacza. Posiadamy 4 miejsca noclegowe w pokoju z kominkiem.
 8. Gospodarstwo Agroturystyczne Karpnicka Struga oferuje państwu 16(+4) miejsc noclegowych w pięciu komfortowych pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką oraz TV.
 9. Pod Skalnikiem

  dom do wynajęciaCzarnów(Strużnica: 4.5km do centrum)  

  Przepięknie położony ( na wysokości 750 m. npm, w lesie, bezpośrednio pod najwyższym szczytem Rudaw Janowickich - Skalnikiem), z dala od zabudowań,...

Strużnica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Strużnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet