Obiekty promowane w najbliższej okolicy

SPA Strumiany

Znaleziono obiektów:1

SPA & wellness Strumiany i okolica

SPA od 1 do 1 z 1 w Strumianach

Lista obiektów noclegowych

  1. Strumiany SPA

    SPAStrumiany(0.0km do centrum)  

    Strumiany SPA na Pomorzu Zachodnim to nowoczesna klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA. Jest to miejsce wśród ciszy, spokoju i urzekającego zapachu lasu.

SPA & wellness Strumiany i okolica

SPA od 1 do 1 z 1 w Strumianach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet