Noclegi Stromiec

Znaleziono obiektów:4

 • Stromiec
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Nocleg Jagoda

  pensjonatStromiec(0.5km do centrum)  

  10.00/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

 2. 8.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Noclegi Stromiec, Kwatery pracownicze, Pokoje gościnne, Hotel Stromiec. Białobrzegi, Kamień, Warka, Dobieszyn, Promna, Falęcice, Sucha, Biała Góra, Niedabyl.

Stromiec i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Stromcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie