Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Ośrodek wypoczynkowy Straszyn

Znaleziono obiektów:2

  • Straszyn
  • i okolica
  • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

  1. Niezależne mieszkania z pełnymi węzłami sanit. Obwodnica Trójmiasta, Gdańsk , Biedronka i Lidl. Gdańsk Kowale, Pruszcz Gd. Rafineria Lotos w pobliżu. zapraszamy

    Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

  1. Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Roma w Łapinie na Pojezierzu Kaszubskim. Ośrodek jest pięknie położony: w lesie tuż nad brzegiem jeziora Łapińskiego.

    Zobacz ofertę

Ośrodki wypoczynkowe Straszyn i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 2 z 2 w Straszynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie