Noclegi Stradomia Wierzchnia

Znaleziono obiektów:3

 • Stradomia Wierzchnia
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dworek W Borówkach

  agroturystykaKobyla Góra(Stradomia Wierzchnia: 16.6km do centrum)  

  Zima - , las codziennie zachwyca - otulony białym śniegiem , śpiew ptaków, spacerujące sarny i jelenie to wszystko tutaj masz. Zapraszamy na wypoczynek

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka

  agroturystykaKoza Wielka(Stradomia Wierzchnia: 8.5km do centrum)  

  Wi-fi, lodówka. Nowo oddany budynek w cichej okolicy, możliwość aktywnego spędzenia czasu, duże podwórko udostępnione dla gości. Posiadamy 27 miejsc.

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd „Karol” w Stradomi Wierzchniej przy trasie E-8. Zajazd oferuje:- noclegi w wygodnych i niedrogich pokojach, - restaurację z polską kuchnią, - pełne

  Zobacz ofertę

Stradomia Wierzchnia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Stradomi Wierzchni

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie