• Stoczek Łukowski
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Soplicowo

    agroturystykaHelenów(Stoczek Łukowski: 9.6km do centrum)  

    Gospodarstwo położone na skraju lasu. Dom otoczony ogrodem, plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji gości wszystkie pomieszczenia na parterze. Pokoje z łazienkami.

    Zobacz ofertę

Stoczek Łukowski i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 1 z 1 w Stoczku Łukowskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie