Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Stępień

Znaleziono obiektów:4

 • Stępień
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Piękny obiekt w ustronnym miejscu, niedaleko Fromborka, przytulne i wygodne pokoje do wynajęcia, restauracja, organizacja przyjęć, sauna, jacuzzi, salon gier.
 2. Domki i Apartamenty

  dom letniskowyNowa Pasłęka(Stępień: 7.5km do centrum)  

  Oferujemy Apartamenty nad Zalewem Wiślanym w Nowej Pasłęce. Nasz obiekt mieści się przy trasie rowerowej green velo między Fromborkiem a Braniewem.
 3. "Frombork Siedlisko"

  apartamentRonin(Stępień: 6.7km do centrum)  

  Apartamenty - domy wakacyjne położone nieopodal Fromborka. Siedlisko to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek i pobyt podczas zwiedzania Fromborka i okolic.
 4. "U Rybaka"

  pensjonatNowa Pasłęka(Stępień: 7.5km do centrum)  

  Noclegi w Nowej Pasłęce. W ofercie 8 miejsc noclegowych. Dodatkową atrakcję stanowią rejsy po Zalewie Wiślanym, rejsy do Fromborka oraz na plażę w Piaskach.

Stępień i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Stępieniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet