Noclegi Staszkówka

Znaleziono obiektów:4

 • Staszkówka
 • i okolica

Filtruj wynik

Staszkówka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Staszkówce

Lista obiektów noclegowych

 1. Domki "Wiatrówki"

  dom letniskowyMoszczenica(Staszkówka: 9.2km do centrum)  

  Trzy domki murowane i jeden domek na imprezy okolicznościowe, z dala od cywilizacji, wśród lasów i pól, w malowniczym zakątku Beskidu Niskiego - koło Gorlic.

  Od 100 PLN za dzień

 2. Pokoje Gościnne "Bobowianka"

  zajazdBobowa(Staszkówka: 7.9km do centrum)  

  Zajazd Bobowianka położony jest w centrum miasteczka Bobowa . posiada bazę noclegową na 30 miejsc: -4 pokoje 2 osobowe -2 pokoje 3 osobowe -4 pokoje 4 osobowe

  Od 40 PLN za dzień

 3. Zajazd Ostoja

  zajazdBobowa(Staszkówka: 6.7km do centrum)  

  Jakkolwiek funkcja restauracyjna naszego Zajazdu ma dla nas pierwszorzędne znaczenie, to jednak organizacja imprez okolicznościowych jest naszą...

  Od 35 PLN za dzień

 4. Pod Sosną

  agroturystykaŁużna(Staszkówka: 6.4km do centrum)  

Staszkówka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Staszkówce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet