Noclegi Stary Tomyśl

Znaleziono obiektów:11

 • Stary Tomyśl
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Alfredówka

  agroturystykaPrzyłęk(Stary Tomyśl: 4.0km do centrum)  

  witamy! "alfredówka" to najpiękniejsze miejsce na wypoczynek. Otoczona lasami i łąkami chatka oferuje ciszę i spokój, a dla spragnionych przygód i zabawy:

  Zobacz ofertę

 2. Różanka-kameralne miejsce wypoczynku z szeroką ofertą aktywności fizycznej dla rodzin, doskonałe na imprezy towarzyskie i okolicznościowe w kontakcie z naturą.

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaPrzyłęk(Stary Tomyśl: 5.2km do centrum)  

 4. Pałac Wąsowo

  hotelWąsowo(Stary Tomyśl: 6.3km do centrum)  

  Hotel - Centrum konferencyjne - Restauracja Największa w Wielkopolsce przy obiekcie zabytkowym sala konferencyjno-bankietowa o pow. 400 m kw.

  Zobacz ofertę

 5. Bednarzówka

  agroturystykaBoruja Kościelna(Stary Tomyśl: 8.6km do centrum)  

  Zapraszamy do nowo otwartej "Bednarzówki" w Boruji Kościelnej! Do dyspozycji Gości są 2 pokoje dwuosobowe z łazienkami i wspólną kuchnią oraz apartament z...

  Zobacz ofertę

 6. Pensjonat "U Wierzby Pod Lasem"

  agroturystykaPrzyłęk(Stary Tomyśl: 3.0km do centrum)  

  Pensjonat nasz prowadzi wynajem wygodnych 7 doskonale urządzonych pokoi z łazienkami wraz z dostępem do kuchni, obiekt całoroczny położony wśród lasów i pól.

  Zobacz ofertę

 7. Pokoje Gościnne Lavender

  pokoje gościnnePrzyłęk(Stary Tomyśl: 4.0km do centrum)  

  Baza noclegowa niedaleko Nowego Tomyśla. Obiekt zlokalizowany przy wjeździe na autostradę A2. Przy obiekcie restauracja. Parking bezpłatny.

  Zobacz ofertę

 8. Folwark Wąsowo

  agroturystykaWąsowo(Stary Tomyśl: 6.3km do centrum)  

  Miejsca noclegowe urządzone zostały w pięknym budynku odrestaurowanej xix-wiecznej kuźni. Do dyspozycji gości przeznaczamy w całości piętro budynku, tzn. 7

  Zobacz ofertę

 9. Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego we wsi Glinno położonej na skraju Nowego Tomyśla - 5 km od zjazdu z autostrady A2 ( średni czas dojazdu z

  Zobacz ofertę

 10. Zajazd Otwarte Wrota

  zajazdSępolno(Stary Tomyśl: 10.0km do centrum)  

  Zajazd "Otwarte Wrota" jest firmą rodzinną od 1975 roku. Zdobywał różne nagrody ogólnopolskie między innymi: dwukrotnie zdobywaliśmy "Srebrną Patelnię",

  Zobacz ofertę

Stary Tomyśl i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Starym Tomyślu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie