Agroturystyka Stary Paczków

Znaleziono obiektów:4

 • Stary Paczków
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Stary Paczków i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Starym Paczkowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo Gościnne Gejsza

  agroturystykaTrzeboszowice(Stary Paczków: 4.2km do centrum)  

  W naszej ofercie znajduje baza noclegowa - dwa piętra w nowo wyremontowanym domu z 9 stałymi miejscami noclegowymi. Zapraszamy!!!

  Od 25 PLN za dzień

 2. Na granicy województw opolskiego i dolnośląskiego, na Przedgórzu Paczkowskim znajdziecie Państwo ten wyjątkowy zakątek: teren byłego majątku ziemskiego...

  Od 30 PLN za dzień

Agrowczasy Stary Paczków i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Starym Paczkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet