• Stary Adamów
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Obiekt powstał w 1981r , od 34 lat prowadzimy działalność gastronomiczną . Oferujemy również wynajem pokoi

    Zobacz ofertę

  2. - możliwość pracy w gospodarstwie; - jazda konna, przejażdżki bryczką, kuligi; - bar 0, 5 km; las, grzybobranie, rowery, ogniska, tenis stołowy; -...

    Zobacz ofertę

Stary Adamów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Starym Adamowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie