Agroturystyka Starogard Gdański

Znaleziono obiektów:3

 • Starogard Gdański
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Nasz dom położony jest w spokojnej części miasta, otoczony zielenią i kwiatami co na pewno umili Państwu pobyt u nas. W pobliżu jest sklep, restauracja oraz

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Nad Stawami

  agroturystykaSzpęgawsk(Starogard Gdański: 6.4km do centrum)  

  Zapraszamy na wypoczynek do gospodarstwa agroturystycznego Nad Stawami w miejscowości Szpęgawsk. Gospodarstwo leży nad jeziorem i otoczone jest lasami.

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Starogard Gdański i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Starogardzie Gdańskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie