Noclegi Stare Lubiejewo

Znaleziono obiektów:2

 • Stare Lubiejewo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  pokoje gościnnePrzyjmy(Stare Lubiejewo: 5.5km do centrum)  

  Do dyspozycji dla gości cały dom z dwoma pokojami i w pełni wyposażoną kuchnią. Duże podwórko. Dla zainteresowanych jazda konna

  Zobacz ofertę

 2. Obiekt zlokalizowany na trasie Łomża-Ostrów Mazowiecka, 5 min. od centrum Ostrowi. 80 miejsc w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami, TV, internetem wi-fi.

  Zobacz ofertę

Stare Lubiejewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Starym Lubiejewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie