Noclegi Stare Leśne Bohatery

Znaleziono obiektów:4

 • Stare Leśne Bohatery
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Gościnne

  agroturystykaGruszki(Stare Leśne Bohatery: 9.8km do centrum)  

  Dysponujemy 2 -ma pokojami gościnnymi z własną łazienką. Prowadzimy agroturystykę w konwencji "stołu gościnnego". Oznacza to, że goście jadają razem z nami

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka Jadwiga Jadeszko

  agroturystykaGruszki(Stare Leśne Bohatery: 9.8km do centrum)  

  Dom drewniany jednopiętrowy. Na parterze 2 pokoje dwuosobowe, 2 łazienki i kuchnia z jadalnią. Na piętrze 2 pokoje dwuosobowe, 1 czteroosobowy, prysznic i WC.

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka Danuta Sieńkowska

  agroturystykaGruszki(Stare Leśne Bohatery: 9.8km do centrum)  

  Gospodarstwo znajduje się na skraju lasu wsi Gruszki. Na podwórku znajduje się mały staw rybny, plac zabaw. Dom drewniany. Cisza i spokój daje możliwość dobrego

  Zobacz ofertę

Stare Leśne Bohatery i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Starych Leśnych Bohaterach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie