Noclegi Stare Króle

Znaleziono obiektów:4

 • Stare Króle
 • i okolica

Filtruj wynik

Stare Króle i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Starych Królach

Lista obiektów noclegowych

 1. Domki Letniskowe

  dom letniskowyŻary(Stare Króle: 7.4km do centrum)  

  Noclegi w miejscowości Żary, w pobliżu zalewu i rzeki Tanew.

  Od 200 PLN za dzień

 2. Kraina jest malowniczo położona wśród lasów nad rzeką Tanew. Można tu oddychać czystym, nieskażonym powietrzem z dużą zawartością jodu. Zapraszamy!
 3. Centrum Turystyki Wiejskiej , ,Alicja" położone jest w malowniczej okolicy, w sercu Puszczy Solskiej. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji turystycznych oraz

Stare Króle i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Starych Królach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet