Agroturystyka Stare Garkowo

Znaleziono obiektów:1

  • Stare Garkowo
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Teren ogrodzony. Możliwość postawienia: - przyczepy campingowej - namiotu. W obrębie ok 3km: - trzy wiatraki drewniane - ruiny zamku w Szreńsku. Zapraszamy!

    Zobacz ofertę

Agrowczasy Stare Garkowo i okolica

Agroturystyka od 1 do 1 z 1 w Starym Garkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie