Noclegi pracownicze Stare Budy

Znaleziono obiektów:8

 • Stare Budy
 • i okolica
 • Noclegi pracownicze

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery robotnicze Stare Budy i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 8 z 8 w Starych Budach

Lista obiektów noclegowych

 1. hotel pracowniczy Jaktorów, kwatery pracownicze Jaktorów, kwatery Jaktorów, noclegi pracownicze Jaktorów, nocleg Jaktorów, nocleg pracowniczy, Jaktorów.
 2. Noclegi dla pracowników firm, do dyspozycji gości oddajemy łącznie 30 miejsc noclegowych w pełni wyposażonym obiekcie z dużym parkingiem.
 3. Hotel Pracowniczy

  noclegi pracowniczeKozerki(Stare Budy: 6.5km do centrum)  

  Ilość miejsc noclegowych: 60 Hotel w pełni wyposażony (AGD/RTV). Cena za dobę od 25 Zł

 4. Kwatera znajduje się blisko trasy Warszawa-Katowice co czyni ją idealną dla ludzi pracujących przy budowie tej drogi jak i dla ludzi szukających noclegu...
 5. Pokoje o standardzie hotelowym: łazienka w każdym pokoju, aneksy kuchenne, Wi-Fi, bezpłatny parking - jako kwatery pracownicze i dla podróżujących. Faktury VA
 6. Pokoje pracownicze dwu, trzy i pięcioosobowe w centrum miejscowości z aneksem kuchennym łazienkami, tv, parking.
 7. Kwatery Pracownicze

  noclegi pracowniczeWiskitki(Stare Budy: 8.1km do centrum)  

  Oferuję kwatery pracownicze w wolnostojącym domu jednorodzinnym na trasie Żyrardów - Wiskitki. Pokoje 4, 5-osobowe wraz z łazienką i kuchnią w pełni wyposażone.

Kwatery robotnicze Stare Budy i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 8 z 8 w Starych Budach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet