Agroturystyka Stare Bogaczowice

Znaleziono obiektów:4

 • Stare Bogaczowice
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. U Anny

  agroturystykaCieszów(Stare Bogaczowice: 5.7km do centrum)  

  Naszym gościom proponujemy domową kuchnię z produktów uzyskanych z własnego gospodarstwa.
 2. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego, położonego w niewielkiej wsi Pustelnik w Sudetach Środkowych na południu Dolnego Śląska.
 3. Polne Kwiaty

  agroturystykaGostków(Stare Bogaczowice: 6.7km do centrum)  

  Naszą ofertę kierujemy szczególnie do par i rodzin. Możliwość dostawki. Do dyspozycji jest pokój kominkowy i łazienka. Wspólna jest kuchnia

Agrowczasy Stare Bogaczowice i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Starych Bogaczowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet