Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pokoje gościnne Stare Bielice

Znaleziono obiektów:2

  • Stare Bielice
  • i okolica
  • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Pokoje gościnne czynne cały rok do wynajęcia zarówno dla wczasowiczów, studentów jak i pracowników firm. Preferujemy zarówno pobyty krótko- jak i długoterminowe

    Zobacz ofertę

  2. Pokoje pracownicze, możliwość podgrzewania, parking. Miejsc noclegowych 9. Dodatkowo mieszkanie dwupokojowe na dłuższy wynajem.

    Zobacz ofertę

Pokoje do wynajęcia Stare Bielice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Starych Bielicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie