Noclegi Stara Łomża przy Szosie

Znaleziono obiektów:4 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Stara Łomża przy Szosie
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo Agroturystyczne "U Krysi"

  agroturystykaOlszyny-Kolonia(Stara Łomża przy Szosie: 9.4km do centrum)  

  gospodarstwo agroturystyczne "u Krysi" Serdecznie Państwa zapraszamy na udany wypoczynek w cichej miejscowości, skąd wszędzie blisko - do największych...
 2. Hotel "Via Baltica Łomża"

  hotelGrzymały Szczepankowskie(Stara Łomża przy Szosie: 9.5km do centrum)  

  Hotel ViaBaltica Łomża o wyjątkowe miejsce, położony wśród lasów. Zapewniamy naszym gościom 66 miejsc noclegowych w wygodnych i klimatyzowanych pokojach.
 3. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaZosin(Stara Łomża przy Szosie: 2.0km do centrum)  

  Naszą pasją i marzeniem było stworzenie całorocznego siedliska, w którym nasi Goście czuliby się jak u siebie w domu. W 1998 roku udało nam się to marzenie

Stara Łomża przy Szosie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Starej Łomży przy Szosie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet