Noclegi Stąporków

Znaleziono obiektów:8

 • Stąporków
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pensjonat Stary Janów

  pensjonatJanów(Stąporków: 5.3km do centrum)  

  Noclegi ze śniadaniem, wypoczynek na wsi nad jeziorem, rodzinny hotel butikowy, delegacje, bed and breakfast
 2. noclegi/pokoje gościnne do wynajęcia - Stąporków (centrum).
 3. Do Państwa dyspozycji są: kemping 4 osobowy z łazienką, dwa pokoje w naszym domu prywatnym (jedno i trzy osobowy) z osobną łazienką. Ciepła i domowa atmosfera.
 4. Rancho położone w maleńkiej wsi otoczonej lasami, przy rzece Czarnej, obfitującej w ryby. Do dyspozycji gości są samodzielne domki z aneksem kuchennym, łazienką
 5. Stara Piekarnia

  pensjonatNiekłań Wielki(Stąporków: 5.3km do centrum)  

  Pokoje, sala weselna Stara Piekarnia.
 6. Domek Letniskowy

  dom letniskowyCzarniecka Góra(Stąporków: 3.3km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa na wypoczynek do Czarnieckiej Góry, miejscowości wypoczynkowej nad rzeką Czarną w województwie Świę : - domek drewniany: pokój, kuchnia,
 7. Czarniecka Góra - jest jednym ze starszych ośrodków wypoczynkowych gminy Stąporków, zlokalizowana przy zbiorniku wodnym (zalew rzeki Czarnej) i otoczona lasem.
 8. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Oddajemy do dyspozycji Gości pokoje w drewnianym domku położonym na skraju lasu. Przyjmujemy maksymalnie 10 osób w 3 pokojach:

Stąporków i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Stąporkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet