• Spała
 • i okolica
 • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Centrum Konferencyjno Rekreacyjne Molo w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim- idealne miejsce na odpoczynek. Plaża, las, wyśmienita kuchnia i wiele atrakcji.

  Zobacz ofertę

 2. Ośrodek dysponuje 171 miejscami noclegowymi. Na terenie ośrodka znajduje się kawiarnia z ogródkiem letnim, zadaszony kompleks ogniskowy, plac zabaw, parking.

  Zobacz ofertę

 3. Witamy w Spalskich Pokojach. Wszystkich gości, którzy przekroczą nasze progi czeka niezapomniany pobyt w samym sercu Polski - Spale!

  Zobacz ofertę

 4. Zapraszamy Państwa do COS-u w Spale. Dysponujemy trzema internatami o łącznej liczbie 367 miejsc (o standardzie odpowiadającym 3 gwiazdkom), pływalnią,...

  Zobacz ofertę

 5. na miejscu kaplica miejsce na grilla (z zadaszeniem) przestronną kuchnię, jadalnię i salę rekreacyjną kaplicę Ponadto mogą Państwo skorzystać z: basenu, boisk,

  Zobacz ofertę

 6. Miś

  ośrodek wypoczynkowySpała(0.0km do centrum)  

Ośrodki wypoczynkowe Spała i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 8 z 8 w Spale

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie