• Sopotnia Wielka
 • i okolica
 • Zajazd

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Fero Zajazd Smrek

  zajazdKorbielów(Sopotnia Wielka: 4.6km do centrum)  

  Zajazd Smrek zaprasza do Korbielowa - jednej z najbardziej znanych i atrakcyjnych beskidzkich miejscowości. Jej walory wypoczynkowe można docenić przebywając tu

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd Śnieżka położony jest w Sopotni Wielkiej - górska wieś letniskowa w Polsce, położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Jeleśnia.

  Zobacz ofertę

Zajazdy Sopotnia Wielka i okolica

Zajazd od 1 do 2 z 2 w Sopotni Wielkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie