• Solec-Zdrój
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pałac "W Konarach"

  hotelKonary(Solec-Zdrój: 9.7km do centrum)  

  W ofercie hotelu 18 komfortowych pokoi dwuos., 2 apartamenty, sala balowa do 500 osób, sala konferencyjna, basen, sauny, siłownia, klub nocny, chata...
 2. Hotel Restauracja Rywa Verci

  hotelStopnica(Solec-Zdrój: 8.9km do centrum)  

  Hotel "Rywa Verci” położony jest prawie w samym centrum Stopnicy. Jest świetnym miejscem wypoczynku, tak dla znużonych podróżnych jak i zwiedzających okolicę.

Hotele Solec-Zdrój i okolica

Hotel od 1 do 5 z 5 w Solcu-Zdroju

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet