• Solec Kujawski
 • i okolica

Filtruj wynik

Solec Kujawski i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Solcu Kujawskim

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek i mieszkanko, 12km do Bydgoskiego Parku Przemysł, 1km do A10, 1km PKP, pokoje z łazienkami, Wi-Fi, kuchnia, parking, 500m 4 markety, 1km Jurapark,...

  Od 28 PLN za dzień

 2. Do dyspozycji oddajemy dwupokojowe mieszkania z wyposażoną kuchnią i łazienką, każde z osobnym wejściem co zapewnia komfort, parking, altana i miejsce na grilla

  Od 25 PLN za dzień

 3. Oferujemy pokoje do wynajęcia, wygodne noclegi w Solcu Kujawskim, w miejscu, które łączy wysoki standard z przytulną atmosferą.
 4. Motel i restauracja w miejscowości Ostromecko, nieopodal Bydgoszczy. Oferujemy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 - osobowych.

  Od 30 PLN za dzień

 5. Zakątek nad Wisłą. Oferujemy 4 pokoje, w tym 12 miejsc noclegowych, 2 prysznice, 2 wc, kuchnia ogólnodostępna z wyposażeniem.

  Od 25 PLN za dzień

 6. Jest to nowy obiekt, znajdujący się niespełna 2 km od Dworca Głównego PKP w Solcu Kujawskim oraz JuraParku (2 km od drogi krajowej nr 10).

  Od 19 PLN za dzień

 7. Witamy w Gościńcu Solaris ! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego Gościńca, który stworzyliśmy z myślą o osobach które cenią sobie wygodę w rozsądnej

  Od 79 PLN za dzień

Solec Kujawski i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Solcu Kujawskim

Co warto zwiedzić w Solcu Kujawskim:

 • Parki jurajskie w Polsce

  Niektórym osobom, a zwłaszcza dzieciom, muzea kojarzą się z niezbyt interesującymi eksponatami i ciągnącym się w nieskończoność balansowaniem między gablotami. Jednak w Polsce nie brakuje jedynych...

  Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet